Список форумов Virtual Violet Virtual Violet
Фіалочний клуб (Україна)
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 



ШКОЛА вирощування фіалок виставкового класу


Про цей форум
Вплив температури на забарвлення

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Virtual Violet -> Агротехніка сенполій
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
пані М'ячик
Тетяна Шевченко

   

Зарегистрирован: 20.09.2010
Сообщения: 32063
Откуда: Нікополь

СообщениеДобавлено: Пт Май 26, 2023 9:19    Заголовок сообщения: Вплив температури на забарвлення Ответить с цитатой

Сортую стаканчики з дітками на викидання: залишки рослин в одне відро, якщо там є коріння, то з комом і корінням. Якщо коріння практично не було, а таких більшість, тоді засохле "не було" у те саме відро, а субстрат в інше.

Піддони в стоси, стаканчики в стоси, палички з написами в пластикову коробку-ванночку з-під курятини з АТБ, зелену. Потім назви сортів і дати посадки витираються спиртом або рідиною для зняття лаку і палички перекладаються в таку саму коробку, тільки синю.

Стаканчики я постійно складаю так, з думкою, що вимию і використаю, але з миттям не складається)) Закінчується завжди тим, що з них струшуються залишки субстрату, які перетворилися на пил, стаканчик трошки протирається, знову вважається чистим, і я саджаю в нього щось наступне.))

Ні, не стерилізую. Ні, не мию Доместосом. Ні, посаджене не гине.

Всохлих стаканчиків сотні, робота не дуже приємна і постійно хочеться перерватись, тож я знайшла нагоду показати різницю в цвітінні одного сорту в різних умовах.

Менше за все мені зараз хочеться сперечатись або щось доводити. На будь-яку тему взагалі. Моїх емоційних ресурсів вистачає тільки на неспішний Midsomer Murders, "квіточки, трупики, природа, гарна музика" (с) Не подобається марка винайденого велосипеду - йдіть.

Тож Humako Candy.

Перше фото - температура +9 С, вологість 99%, світло на стелажі 3 години на добу, відстань від денного зимового світла 4 метри. Січень.



Друге фото - квітка на тому ж квітконосі, знято через 2 тижні після першого. Температура +16...20 С, вдень і вночі приблизно однакова, вологість 55%, освітлення на стелажі 12 годин, денного світла немає взагалі. Теж січень.



Третє і четверте - перед березневою виставкою 5 років тому. Тобто стандартні мої умови: вдень +25, вночі +16 на стелажі, освітлення 14 годин, вологість не знаю, не було мірялки, але досить висока, думаю десь 70%, не менше.





Висновки робити не буду, просто показую різницю в забарвленні, як ілюстрацію до "сортового" чи "не сортового" цвітіння, отриманого в різних умовах. Червона Humako Candy змусила мене роздивлятися її великими очима, бо я таку ще не бачила!

_________________
https://www.facebook.com/shevchenko.tetyana
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Virtual Violet -> Агротехніка сенполій Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
subGreen style by ktauber
Вы можете бесплатно создать форум на MyBB2.ru, RSS